Diyarbakır’da silahlı saldırı: 1 yaralı

Diyarbakır’da Bir Süre Önce Ceza Evinden Çikan Sinan Ç., İsimli Şahis Bir İnternet Kafe Önünde Oturduğu Sırada Eski Husumetlisinin Silahlı Saldırısına Uğradı. Açılan Ateş Sonucunda Sinan Ç, Her İki Ayağına İsabet Eden Kurşunlar Sebebiyle Yaralandı. Olayı Gerçekleştiren Şahis İse Kaçarak İzini Kaybettirdi.

Diyarbakır’da silahlı saldırı: 1 yaralı

Diyarbakır’da bir süre önce ceza evinden çıkan şahıs silahlı saldırıya uğradı. Saldırı sonrasında saldırgan kaçarken yaralı hastaneye kaldırıldı.

Olay, merkez Bağlar ilçesi Bağcılar Mahallesi Orhan Doğan Caddesi üzerinde bulunan bir internet kafenin önünde meydana geldi. Bir süre önce işlediği suç nedeniyle ceza evinden çıkan Sinan Ç., internet kafenin önünde arkadaşları ile oturduğu sırada kimliği henüz belirlenemeyen bir şahsın silahlı saldırısına uğradı. Saldırı sonrasında Sinan Ç.’nin ayağına 2 kurşun isabet etti. Yaralı olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesi yapıldıktan sonra Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılırken, olayı gerçekleştiren silahlı saldırgan ise kaçarak izini kaybettirdi. Olay yerinde inceleme yapan polis ekipleri, saldırganın yakalanması için çalışma başlattı.

24 SAATTE NELER OLDU?

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER