Hayrettin Demir’den YKS mesajı

Mardin’in Yeşilli İlçe Belediye Başkanı Hayrettin Demir, 26 – 27 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek olan YKS'ye girecek olan tüm öğrencilere başarılar diledi.

Hayrettin Demir’den YKS mesajı

Şehmus EDİS (MARDİN İGFA)Mardin'in Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir, 26 – 27 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan üniversitelere giriş sınavlarına çalışarak ve azmederek gecesini gündüzüne katan gençlerimizin emeklerinin karşılığını almalarını canı gönülden dilediğini kaydetti.

Yeşilli ilçesinde 6 okulda sınav yapılacağını ifade eden Başkan Demir,” Geleceğimizi emanet edeceğimiz değerli öğrencilerimizin, büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları üniversiteye giriş sınavında başarılı olacaklarına inanıyorum.” İfadelerini kullandı.Başkan Demir, öğrencilere hitaben devam ettiği mesajında; “ Sizler elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için bir yıl boyunca sınava hazırlandınız. Geriye kalan, başarının sizin elinizde olduğuna inanarak kendinize güvenmeniz ve sınava bu düşünce ile girmenizdir. Başarı, hak ettiğinizi düşündüğünüz değerdir. Bu sebeple sizi mutlu edecek sonuca, siz karar vereceksiniz. Bizler, size inanıyor ve güveniyoruz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER