Manisa’da Salihli OSB’de yatırımcılar iş başında

Manisa'da Salihli Organize Sanayi Bölgesi’nde yapılan Müteşebbis Heyet toplantısında, Yönetim Kurulu üyelerinin seçimi yapıldı.

Manisa’da Salihli OSB’de yatırımcılar iş başında

MANİSA (İGFA)  - Organize Sanayi Bölgeleri Kanunu’nda yer alan ve yatırımcıların 3’te 1’inin işletme ruhsatı almış olması durumunda Müteşebbis Heyet’teki yatırımcıların sayısının 7’ye çıkacağı maddesine dayanılarak Salihli Organize Sanayi Bölgesi'nde yeni oluşuma gidildi.

Müteşebbis Heyet Toplantısı’na Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Salihli Kaymakamı Mehmet Kamil Sağlam, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yüksel, valilik ve belediye temsilcileri ile fabrika yetkilileri katıldı.  Yapılan seçimde OSB’nin yeni Yönetim Kurulu'na Mehmet Demir, Muhittin Bilget, Yunus Er, Teoman Durukan ve Hikmet Güreş seçildi.

Yönetim Kurulu üyeleri daha sonra kendi aralarında yaptıkları seçimde Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Mehmet Demir’i, Başkan Yardımcılığı’na da Muhittin Bilget’i getirdi. Yeni dönemde Denetim Kurulu Erol Yaman ve İbrahim Karaca’dan oluşurken, Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu’na (OSBÜK) ise Salihli TSO Başkanı İbrahim Yüksel’in yanı sıra Mehmet Demir ve Teoman Durukan seçildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER