Akşener’den Erdoğan’a ‘yazıklar olsun’ paylaşımı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yangınlarda hayatını kaybeden canlılar ilgili yaptığı açıklamaya tepki gösterdi: "Yazıklar olsun"

Akşener’den Erdoğan’a ‘yazıklar olsun’ paylaşımı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yangınlarda hayatını kaybeden hayvanlarla ilgili yaptığı açıklamaya tepki gösterdi.

Dün akşam A Haber ve ATV ortak yayınına katılan Erdoğan, “Şimdi televizyonlarda konuşuyorlar, dinliyorum. ‘Canlılar şöyle yandı böyle yandı.' Eyvallah, ya yangın olur da ormanda canlılar yanmaz mı? Tamam da ondan sonra ne yapacağız? Hemen tedbirlerimizi aldık. Bütün bu canlıların hemen defnini yapın ardından da bütün bu canlıların sahiplerine ödemelerini yapacağız. Büyükbaşsa büyükbaş, koyunsa koyun, beyaz etse beyaz et" demişti.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerine karşı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, "Vicdanınıza sesleniyorum. Allah aşkına böyle bir bakış açısı olabilir mi? Böyle bir zamanda böyle bir yönetim anlayışı olabilir mi? Yazıklar olsun" ifadelerini kullandı.

https://twitter.com/meral_aksener/status/1423033832928944132
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER