İmamoğlu’ndan ‘müzik yasağı’ göndermesi

1 Temmuz'da başlayacak normalleşme sürecini olumlu karşılayan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, saat 24.00'ten sonra müziği kulaklıkla dinleyerek geleceğe bakacaklarını belirterek, 'müzik yasağı' göndermesinde bulundu.

İmamoğlu’ndan ‘müzik yasağı’ göndermesi

İSTANBUL (İGFA) - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Bahçelievler’deki toplu açılış töreninde konuştu. 39 ilçenin, 39’unda da hizmetlerine devam ettiklerinin altını çizen İmamoğlu, “Bu şehrin yaşayan her insanına eşit gözle bakarak çalıştığımızı lütfen bütün hemşirelerimiz bilsinler. Hiçbirisini ihmal etmeyeceğiz" dedi.

1 Temmuz’da başlayacak normalleşme sürecini olumlu karşıladıklarını belirten Başkan İmamoğlu, saat 24.00’ten sonra müzik yayınına sınırlama getirilmesi kararına ise, “4 milyon metrekarelik yeşil alanı, sadece 2 yılda İstanbul'un yaşamına dahil ettik. Vatandaşlarımızın buralarda daha iyi vakit geçirmelerini sağlayarak, ama içine müziği de sanatı da katarak, -bir şekilde 12'den sonra da kulaklıkla dinleyerek- müziği ve sanata hayatımızdan hiç eksik etmeden, moralimizi yüksek tutarak geleceğe bakacağımız günler olmasını diliyorum” sözleriyle atıf yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER