Bitki şerbetçi otu hasadı başladı

Tik Tok fenomeninden Surimşine sürprizi

‘Çevre Dostu Çiftçi Kart Projesi’ başladı

Çalıkuşu Semt Merkezi'nde sona doğru

Hafta sonu Türkiye’de hava nasıl olacak?

Sendika üyelerine yüzde 15 indirim

Motorin 25 lirayı geçti

Bitki şerbetçi otu hasadı başladı

Tik Tok fenomeninden Surimşine sürprizi

‘Çevre Dostu Çiftçi Kart Projesi’ başladı

Çalıkuşu Semt Merkezi'nde sona doğru

Hafta sonu Türkiye’de hava nasıl olacak?

Sendika üyelerine yüzde 15 indirim

Motorin 25 lirayı geçti

Yeni Apollo heykelleri uygarlığın mirası

İş insanından aşure hayrı

İstanbul'a dev dönüşüm projesi... Yeni hamleyi Eylül'de paylaşacağız

Fenerbahçe'den İçişleri'ne dava

UN Women'dan Türkiye'de şiddetle mücadele iş birliği

Drone ile ilk yemek teslimatı yapıldı

Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nda devir teslim

Manisa Sarıgöl'de içme suyu için bir sondaj daha

Yerel 5.09.2021 08:36:00 0
Anahtar Kelimeler:
Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)6-11 Ekim tarihleri arasında İtalya’da yapılacak Down Sendromlular Futsal Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek olan ve Talas Belediyesi tarafından misafir edilen Down Sendrom Futsal Milli Takımı, Antrenör İbrahim Acar yönetiminde hazırlıklarını tamamlıyor.

2018 yılında Avrupa 3.’lüğünü elde ederek ülkemizi gururlandıran 12 kişilik Down Sendrom Futsal Milli Takımı, bu yılki Down Sendromlular Avrupa Şampiyonası öncesi kamplarını Talas Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştiriyor.  Kamp programı boyunca gerekli tüm imkanları sağlayan Talas Belediyesi, milli takımın konaklamadan ulaşıma tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.  4 antrenörle çalışmalarını sürdüren milli takımın bu yıl İtalya’da yapılacak olan şampiyonada zirveyi hedefliyor.

Antrenman öncesi teknik ekip ve sporcularla sohbet eden Başkan Yalçın, milli takımı misafir etmekten memnuniyet duyduklarını ifade etti. “Sizi misafir etmekten onur duyuyoruz" diyen Başkan Yalçın, spor işinin gönül ile yapılan bir iş olduğunu söyleyerek, “Gönül ile yapılan işin bedeli olamaz. Herseyin en iyisine layıksınız” dedi. Başkan Yalçın milli takıma başarılar dileğiyle sözlerini tamamladı. 

Konuyla ilgili düşüncelerini paylaşan Milli Takım Antrenörü İbrahim Acar da Başkan Yalçın’ın kendilerine her türlü desteği eksiksiz sağladığını belirterek, teşekkür etti. Daha sonra teknik ekip ve sporcular Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın için hazırladıkları 38 numaralı milli takım formasını hediye etti.

Takım antrenmanını izleyen Başkan Yalçın ve Rektör Karamustafa, tatlı ikramının ardından kamptan ayrıldı.

Mustafa Yalçın'dan futsala tam destek

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)6-11 Ekim tarihleri arasında İtalya’da yapılacak Down Sendromlular Futsal Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek olan ve Talas Belediyesi tarafından misafir edilen Down Sendrom Futsal Milli Takımı, Antrenör