Afişi görünce şaşırdı! Tümer: Tekliflerine evet demedim

Ünlü sunucu Saba Tümer, Flash TV ile ilgili ortaya çıkan iddialara verdiği cevapta, "Flash TV'nin teklifini kabul etmedim" dedi.

Afişi görünce şaşırdı! Tümer: Tekliflerine evet demedim

Kanal binasıyla ilgili yaşanan davalar nedeniyle geçtiğimiz aylarda kapılarını kapatmak zorunda kalan Flash TV, Hakan Aygün genel yayın yönetmenliğinde yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Seda Akgül, Can Ataklı, Lale Özan Arslan gibi deneyimlerle anlaştığı belirtilen kanalın, ünlü sunucu 'le de el sıkıştığı iddia edilmişti. Gerçek kanalın tanıtım afişlerinin reklam panolarına asılmasından sonra ortaya çıktı.

"YANITIM OLUMSUZ OLMUŞTU"

Ünlü sunucu Saba Tümer, tanıtım afişlerinde kendisini gördüğünde büyük bir şaşkınlık yaşadığını, çünkü kanalın kendisine getirdiği teklifi kabul etmediğini söyledi. Tümer, "Flash TV'nin tarafıma teklif yaptığı doğrudur ancak görüşmeler sonucunda yanıtım olumsuz olmuştur" dedi.

Ünlü sunucunun sosyal medya hesabından yaptığı açıklamanın tamamı şu şekilde:

"KENDİMİ GÖRÜNCE ŞAŞIRDIM"

"Zorunlu açıklama... Flash TV ile anlaşmış olduğum hakkında çıkan haberler ve görseller gerçeği yansıtmamaktadır. Flash TV'den tarafıma program yapma teklifinde bulunulduğu doğrudur ancak görüşmelerimiz sonucunda kendilerine yanıtım maalesef olumsuz olmuştur. Bu süreçte, anlaşmamız olmamasına rağmen kurum adına hazırlanan billboardlarda fotoğrafımı görünce bu açıklamayı yapmak zorunlu hale gelmiştir. Bu vesileyle yeniden yayın hayatına başlayacak Flash TV çalışanlarına sonsuz başarılar dilerim."

saba tümer

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER