AK Partili Vekil Kılıç’tan Keles’e ziyaret

Bursa'nın Keles ilçesinde temaslarda bulunan ve devam eden projeler ile yatırımları yerinde inceleyen AK Parti Bursa Milletvekili ve aynı zamanda TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ahmet Kılıç, tarım ve haycancılık ülkenin milli meselesi olduğunu söyledi.

AK Partili Vekil Kılıç’tan Keles’e ziyaret

BURSA (İGFA) - AK Parti Keles İlçe Başkanı Özcan Yeni ve Keles Belediye Başkanı Mehmet Keskin’in de iştirak ettiği programda Vekil Ahmet Kılıç, Keles Süt Birliği Genel Kurulu’na katılarak çiftçilerle hayvancılık ve tarım sektöründeki sorunlar hakkında sohbet etti.

"Keles gibi dağ ilçelerimiz için çok önemli olan tarım ve hayvancılık ülkemizin de milli meselesidir" diyen Milletvekili Ahmet Kılıç, "Bizim zaten gündemimizde olan iki konudur. Covid-19 pandemisi süreci bize kendi kendine yetebilen ülkelerin ayakta kalabileceğini gösterdi. Gelişmiş diye tanımlanan ülkelerde insanlar gıda kriziyle karşı karşıya kaldı. Hamdolsun ülkemizde böyle bir durum yaşanmadı bunun da en büyük etkeni siz değerli üreticilerimizdir" dedi.

Keles Kaymakamı Büşra Teymur'u da makamında ziyaret eden Vekil Kılıç, daha sonrasında Keles Devlet Hastanesinde aşılama işlemleri ile ilgili yetkililerden bilgi aldı. Program kapsamında Keles'te kurulun pazarı da gezen ve esnafı dinleyen AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, esnaftan alışveriş yapmayı da ihmal etmedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER