Bursa Gemlik’te Saadet Gençliği’ne plaket

Saadet Partisi Gemlik Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yakın zaman önce Hasan Behlül Bayrak’a teslim eden Celal Demirtaş Saadet Partisi Bursa İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından plaketle ödüllendirildi.

Bursa Gemlik’te Saadet Gençliği’ne plaket

Tarık ŞEKER (Gemlik Basın) - Bursa'nın Gemlik ilçesindeki devir teslim töreninde konuşan Bursa İl Gençlik Kolları Başkanı Av. İkram Akkaya, ‘Önce Ahlak ve Maneviyat' düsturuyla çıktıkları yolda aklı hür, vicdanı hür vatan ve millet sevdalısı gençler yetiştirmenin en büyük gayeleri olduğunu belirterek, "Yarınlarımızın teminatı, geleceğimizin garantisi olan gençliğimizin geleceğe umutla bakabilmesi maddi ve manevi korkularını yenmesini arzuluyor ve bu doğrultuda çalışmalar yapıyoruz. Ülkemizin mevcut konjonktürü içerisinde karamsarlığa ve umutsuzluğa sürüklenen gençlerimizin kurtuluşuna vesile olmak en büyük arzumuz" dedi.

Akkaya, başarıyla taşıdığı gençlik bayrağını teslim eden Celal Demirtaş'a başarılı çalışmalarından ötürü teşekkür ederek, bayrağı teslim alan Hasan Behlül Bayrak'a da çalışmalarında başarılar diledi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER