Sohbet odalarına bir yeni soluk daha

Son yıllarda fazlasıyla artan sohbet odalarına yeni soluk kazandıran www.sohbet.love, hizmet vermeye başladı.

Sohbet odalarına bir yeni soluk daha

Seviyeli, kaliteli ve bol muhabbetli kanalları bulunan www.sohbet.love, gizlilik konusunda güven verirken, yeni güncellemeleriyle de kullanıcıları memnun ediyor. Uzman kadrosu ve yöneticileriyle hiçbir hata ve yanlış gözlerden kaçmıyor. Dini ve milli değerlere olan hassasiyet ise yapılan hata karşısında kullanıcının uyarılmaksızın sohbet odasından atılması ile cezalandırılıyor.

Peki, sohbet odaları nedir? Ne işe yarar?

Birçok kullanıcının yeni kişilerle tanışıp onlarla muhabbet etmesini sağlayan sohbet odaları ve sohbet siteleri yeni insanlarla tanışmak, uzakta ki insanlarla sohbet etmek fırsatını sizlere sunmakla birlikte kullanımı da gayet basittir.

Odaya nasıl giriş yapılır?


   
Öncelikle www.sohbet.love adresine bağlanınız. Daha sonra sohbet girişi kısmında bulunan, kullanıcı adı ve şifre alanlarına bilgilerinizi giriniz. İşlem tamam, artık giriş yaptınız. Sırada kullanıcı adı kaydetme var. SLix kullanıcı adlı botun özeline giriş yapınız ve /ns register şifre [email protected] yazarak kullanıcı adınızı kaydederek sohbete başlayabilirsiniz. 

Gelişmiş ağların sahibi Tatar bey ile sizler için röportaj yaptık.

Kaç kişilik bir ekiple çalışıyorsun?

23 admin, 2 sohbet yöneticisi, 4 radyo yöneticisi, 2 muhabbet yöneticisi, 8 oyunlar kanalı yöneticisi ve toplam 23 DJ ile birlikte çalışıyorum.

Kullanıcılar hangi koşullarda kanaldan atılıyor?

Küfür, cinsel içerikli kelimeler ve tartışma çıkardıklarında atılıyor. Kısaca burada bir aile ortamına uymayan kişiler, sunucuda barındırılmıyor.

Şu ana kadar gördüğün (kanalda) en ilginç insan tipi?

Şu ana kadar kanalda gördüğüm insan tipini şöyle açıklayabilirim; Her şeye 'tamam' deyip yapamayan insan tipi.

Genel olarak siteleri anlatır mısın? Amaç ne ve için hizmet sunuyor?

www.sohbet.love bizim ana domainimizdir. Sitemiz aile kavramını öğretmek için kurulmuştur. Sanal sohbet sitelerinde sadece insanlar sohbet, muhabbet, acılarını ve dertlerini anlatabilmesi için tasarlanmış sitemizdir. Buradan ulaşılamaz ise www.sohbetediyoruz.com, www.yazisalim.net, www.keyfim.net, www.chatyerim.com, www.sohbetegeldik.com, www.askderyasi.com, www.sevdaliyim.net, www.muhabbet.vip, www.sohbet56.com, www.xlsohbet.com, www.sohbetq.com, www.ayva.net, www.elitsohbet.net, www.sohbetbahis.com ve www.sohbetiguzel.com adresleri aktif edilmiştir. www.mircfm.com adresi ise radyomuza online dinlemek için tasarlanmıştır. Sitemiz en çok 44 tane DJ'ye ulaşmıştır. Şu an devamlı 21 kişilik kadrosuyla siz değerli dinleyicilerimize hizmet vermek için tasarlanmış bir sitedir. 

vantelgraf.com

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2019, 00:01

24 SAATTE NELER OLDU?

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER