Yenitürk: Takımımıza belli şampiyonluk primleri açıklamak zorundayız

Takıma prim verileceğini konusuna ilişkin açıklama yapan Vanspor Kulüp Başkanı Servet Yenitürk, "Takımımıza belli şampiyonluk primleri açıklamak zorundayız" dedi.

Yenitürk: Takımımıza belli şampiyonluk primleri açıklamak zorundayız

Misli.com 2. Lig Kırmızı Grup'ta son haftaya girilirken Vanspor, play-off potasının içerisinde yer almayı garantiledi. Kırmızı-Siyahlılar şimdiden play-off maçları için hazırlıklara başladı.

"İNŞALLAH ŞAMPİYONLUK DA GELİR"

1. Lig için iddialı olduklarını belirten Vanspor Kulüp Başkanı Servet Yenitürk, "Şehrimize yine bir play-off mutluluğu yaşattık. İnşallah şampiyonluk da gelir. Takımımızı teknik heyetimizi tebrik ediyorum." şeklinde konuştu. 

"PRİM AÇIKLAMAK ZORUNDAYIZ"

Başkan Servet Yenitürk, takıma şampiyonluk primi açıklayacaklarını bunun için de kentten destek beklediklerini kaydederek, "Bundan sonra iş şehrimizin kenetlenmesine ve güç birliği yapmasına kaldı. Sayın valimize de söyledim, iş insanlarınımızın bir kısmına söyledik. Mutlaka takımımıza belli şampiyonluk primleri açıklamak zorundayız. Beraber bu işi başarabiliriz. İnanıyorum ki maddi ve manevi destekler olacak. Şansımız var ve play-off'tan çıkacağız. Biz sıkıştığımız noktada hep biraraya geldik ve baraber başardık.

Wan Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER