Kayseri Hacılar’da temel atma maratonu

Kayseri'nin Hacılar Belediye Başkanı Av. Bilal Özdoğan, ilçede görev yapan muhtarlarla bir araya gelerek istişare toplantısı yaptı. Başkan Özdoğan 2021 yılının açılış ve temel atma yılı olacağını hatırlatarak yapımı tamamlanan bir çok projenin açılışını yapacaklarını duyurdu.

Kayseri Hacılar’da temel atma maratonu

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)Kayseri'nin Hacılar Belediyesi Keklik Tepesi Sosyal Tesisleri’nde muhtarlarla bir araya gelen Başkan Özdoğan, muhtarlara ilçede yapımı devam eden  çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Toplantıya AK Parti Hacılar İlçe Başkanı Ahmet Övüç’de katıldı.

Pandemi dolayısıyla uzun zamandır muhtarlar bir araya gelemediklerini belirten Başkan Özdoğan, muhtarları bilgilendirmek onların talep ve önerilerini aldıklarını belirterek, “Muhtarlarımız yerel yönetimlerin gözü kulağıdır. 2021 yılı açılışlar ve temel atmalar yılı olacak demiştik. Açılış ve temel atmalarımız hazır,  projelerimiz bütün hızıyla devam ediyor. Genel merkezimizden ve büyükşehrimizden alacağımız tarihler doğrultusunda başta stadımız olmak üzere  Aile sağlığı merkezi, meydan parkı, Hacılar Hisarcık yolu, Kentsel dönüşüm konutlarının teslimini gerçekleştireceğiz" dei.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER