Kocaeli İzmit’te müzisyenlere destek

İzmit Belediyesi, salgın nedeniyle uzun süredir işsiz kalan müzisyen ve müzik gruplarına gıda kolisi desteği vermeye başladı.

Kocaeli İzmit’te müzisyenlere destek

KOCAELİ (İGFA) - Daha önce yerel müzisyenlerle bir araya gelerek, onlara katkı amaçlı online konser etkinliği düzenleyen, ihtiyaç sahibi müzisyenlere nakdi destek ve gıda kolisi desteği veren İzmit Belediyesi, şimdi de Kocaeli İzmit Müzisyenler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Kocaeli Müzisyenleri, Sahne ve Set Çalışanları Derneği ile birlikte belirlenen ihtiyaç sahibi müzisyenlere ayni destek sağlıyor. Sanatçılara destek olmaya devam eden İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde Temmuz ayından itibaren her hafta bir yerel müzisyeni İzmitlilerle buluşturacak. 

Pandemi sürecinden olumsuz etkilenen ve sahnelerden uzak kalan tüm müzisyen ve müzik grupları İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nü arayarak gıda kolisi desteği başvurusunda bulunabilir. Başvuru için 0262 318 00 / Dahili 2212 – 2214 – 2217 – 2230 numarasını arayabilirler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER