Malatya Büyükşehir’de Arapgir’e hizmet ziyareti

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan beraberinde AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Genel Sekreter Yardımcıları ve Daire Başkanları ile birlikte Arapgir ilçesinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek vatandaşlarla bir araya geldiler. 

Malatya Büyükşehir’de Arapgir’e hizmet ziyareti

MALATYA (İGFA) - Büyükşehir Belediyesinin hizmetlerinden memnun olduklarını belirten Çakırsu Mahalle Muhtarı Nevzat Şahin, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan, gereken çalışmaları, gerektiğinden fazla bir şekilde bizlere ulaştırıyor. Allah kendisini başımızdan eksik etmesin. Başkanımızla görüşmek istediğimizde herhangi bir sıkıntı yaşamadan, beklemeden rahatlıkla görüşebiliyoruz. Selahattin Başkanıma şahsım ve mahallem adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ise, "İnsanın olduğu her yerde yerel anlamda Büyükşehir Belediyemiz var. Gittiğimiz yerlerde de bunu görüyoruz. Bunun için başkanımıza teşekkür ediyoruz. En ücra köşede de, merkezde de Büyükşehir Belediyemizin hizmetini görüyoruz. Belediyecilikte önemli olan, insanla ilgili ve insanın mutluluğunu esas alan bir çalışmayı ortaya koymaktır. Geçtiğimiz yolları görüyoruz. Sadece yapılan grup yollarını maliyete vursanız Arapgir’de belki 50-60 milyonluk bir yatırım yapılmış. Arapgir merkeze arıtma tesisi yapılacak. Kanalizasyon içmesuyu baktığımız zaman maliyet gerektiriyor. Bütün bu maliyetlerin ötesinde insan varsa hizmeti götürmekte bizim işimiz diyerek başkanımız yola çıktı. Ben şahidim başkanımız her yerde söylüyor; parayı buluruz yeter ki insana hizmet edelim, kardeşlik edelim. Birlik, beraberliğimiz zedelenmesin" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER