Manisa Gördes’e içme suyuna yeni sondaj

MASKİ Genel Müdürlüğü, Gördes ilçesine bağlı Dereçiftlik mahallesinde yaşanan içme suyu sorununu yeni bir sondaj kuyusu açarak çözüme kavuşturdu.

Manisa Gördes’e içme suyuna yeni sondaj

MANİSA (İGFA) - Manisa'nın Gördes ilçesine bağlı Dereçiftlik mahallesinde içme suyunun yetersiz olmasından dolayı MASKİ ekipleri, yeni bir sondaj kuyusu açtı. Yeni sondajın kullanıma alınması ile birlikte mahalledeki içme suyu sıkıntısı son bulacağı kaydedildi.

Gördes Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Mustafa Gün ve Gördes Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Yılmaz, Dereçiftlik Mahalle Muhtarı Hüseyin Urhan ile birlikte yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Dereçiftlik Mahalle Muhtarı Hüseyin Urhan, mahallelerine yetecek suya ulaşıldığı için çok mutlu olduklarını ifade ederek, “Yıllardır mahallemizde içme suyu sıkıntısı çekiyorduk. Sağ olsun MASKİ ekipleri, bizim bu sıkıntımızı yeni bir sondaj açarak çözüme kavuşturdu. Mahalle sakinlerimiz artık yeterli içme suyuna kavuşacak. Hizmetlerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e çok teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER