Manisa’da üretim sektörünün sorunları dinlendi

Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi’nin almış olduğu karar ile Manisa’da tarım ve hayvancılıkla ilgili sivil toplum temsilcileri ile bir araya gelindi. Sivil toplum kuruluşlarının talepleri ve görüşleri alındı.

Manisa’da üretim sektörünün sorunları dinlendi

MANİSA (İGFA) -  Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi tarafından alınan karar üzerine, Manisa’da tarım ve hayvancılık üzerine çalışmalarını yürüten sivil toplum kuruluşları, ziraat odaları, üretici birlikleri ve üretici kooperatifleri, Manisa Büyükşehir Belediyesi Tarım Hayvancılık ve Orman Komisyonu ve Kent Ekonomisi ve Sivil Toplum Kuruluşları Komisyonu üyeleri bir araya geldi.

Toplantının moderatörlüğünü Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Yılmaz Usta yaparken, Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi Tarım, Hayvancılık ve Orman Komisyonu Başkanı İbrahim Kara ile Kent Ekonomisi ve Sivil Toplum Kuruluşları Komisyonu Başkanı Mustafa Ercan Bilgiç konuşmacı olarak yer aldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Yılmaz Usta, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, bu etkinliğin Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin bir etkinliği olmadığını, Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi’nin bir etkinliği olduğunu kaydetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER