Memduh Büyükkılıç’tan ‘su’ zirvesi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, karayollarına yönelik şehri ilgilendiren toplantıdan sonra bu kez de Devlet Su İşleri (DSİ) Bölge Müdürü Okan Bal ve ekibi ile toplantı yaparak “su” konusunu tüm boyutlarıyla masaya yatırdı.

Memduh Büyükkılıç’tan ‘su’ zirvesi

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)Başkanlık Toplantı Salonu’nda Büyükkılıç’ın başkanlığında gerçekleşen toplantıda, DSİ Bölge Müdürü Okan Bal ve Strateji Baş Mühendisi Zeynep Yağmur tarafından sunum yapıldı. Bölge Müdürü Bal, Büyükkılıç’a kentte ve bölgede yapılan ve yapılacak olan hizmetler ile ilgili detaylı bilgi verdi.

Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Büyükkılıç, “En önemli yatırımcı kuruluşlarımızdan birisi olan, yapılan çalışmaları ile Türkiye’mizin gururu olan Devlet Su İşlerimizin Kayseri Bölge Müdürlüğü marifetiyle şehrimizde ve bölgemizde yapılan, yapılacak olan ve yapılması gereken çalışmalar ile ilgili bölge müdürümüzden detaylı bilgi aldık. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

“İNŞALLAH İŞBİRLİĞİMİZ DEVAM EDECEK”

Başkan Büyükkılıç, DSİ ile işbirliğinin devam edeceğini ifade ederek, “Amacımız şehrimizin su konusundaki yatırımlarını, ihtiyaçlarını makul ölçüler içerisinde kısa zamanda çözme yönünde irade göstermek niyetiyle, hem KASKİ’mizle hem Büyükşehir Belediyemiz ile işbirliği içerisinde çalışmalar yapmak. İnşallah işbirliğimiz devam edecek” dedi. Büyükkılıç’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya DSİ Bölge Müdürü Okan Bal ve ekibinin yanı sıra Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan, Genel Sekreter Yardımcıları Hamdi Elcuman ve Bayar Özsoy, KASKİ Genel Müdürü Özgür Özdemir ve ilgili daire başkanları da katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER