Mustafakemalpaşa’dan Muğla’ya yardım eli

Bursa'da Mustafakemalpaşa Belediyesi’nin koordinasyonunda yardımsever vatandaşların desteği ile hazırlanan yardım tırı orman yangınlarıyla mücadele eden Muğla bölgesindeki ekipler ve mağdur vatandaşlar için yola çıktı.

Mustafakemalpaşa’dan Muğla’ya yardım eli

BURSA (İGFA) - Mustafakemalpaşa ilçesinden yardım tırı, Belediye Başkanı Mehmet Kanar ve meclis üyeleri tarafından Adnan  Menderes Meydanı'ndan afet bölgesine uğurlandı.

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, tüm meclis üyeleriyle birlikte parti gözetmeksizin el birliği ile toplanan yardımların tırla gönderildiğini açıkladı. Yardımların ihtiyaç olduğu sürece devam edeceğini söyleyen Başkan Kanar, "Türkiye Cumhuriyeti Devletinin güçlü olduğuna vurgu yaparak yangınların söndürüleceğini biliyoruz. Bir tane yanan yerin bin tane olarak diriltileceğini de biliyoruz. Yangınlar sebebiyle hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet, yaralılara şifa diliyorum. Çağrımıza ses vererek dayanışmaya katkı sunan Mustafakemalpaşa halkına yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER