BEÜ üniversite tercih fuarında ilgi odağı oldu

23-24-temmuz Tarihleri Arasında, Ankara Anfa Altınpark’ta Düzenlenen Üniversite Tercih Fuarı’na Katılan Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Yoğun İlgiyle Karşılandı.

BEÜ üniversite tercih fuarında ilgi odağı oldu

23-24-Temmuz tarihleri arasında, Ankara Anfa Altınpark’ta düzenlenen Üniversite Tercih Fuarı’na katılan Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi yoğun ilgiyle karşılandı.

Çok sayıda devlet ve vakıf üniversitesinin, öğrenci adaylarıyla bir araya geldiği fuarda üniversite standı, tercihi yapacak aday öğrenciler ve aileleri tarafından yoğun ilgi gördü. Fuarda ziyaretçilere üniversitenin akademik birimleri, bölümlere ait puanları, yerleşkeleri, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri, burs ve konaklama imkanları, Erasmus ve Mevlana Uluslararası Değişim Programları hakkında bilgiler verildi.

Tercih yapacak öğrencilere ve velilerine yazılı ve görsel materyallerle sunum yaparak üniversitenin eğitim imkanlarını her yönüyle tanıtan Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü Öğretim Görevlileri öğrencilerden gelen soruları da tek tek yanıtladı, doğru tercih, meslek seçimi ve kariyer planlama konularında da öğrencilere destek verdi.

24 SAATTE NELER OLDU?

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER